Chutná a lesklá poleva Sacher z edície Besky. Má delikátnu a jemnú chuť, veľmi ľahko sa s ňou pracuje. Na rezu je mäkká, môžete ju použiť na dezerty, zákusky aj torty. Je pripravená ihneď na použitie. Praktický kelímok vám uľahčí dávkovanie. Použitie: Polevu zohriajte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre na 40 - 45°C a potom po nej polijte tortu alebo zákusok.
Balenie obsahuje: 250 g
cukor, rastlinný tuk (palmojadrový, palmový), rastlinný olej (slnečnicový), sušené plnotučné mlieko, sušená srvátka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátory E492, E322 sójový lecitín, kakaové maslo, aróma
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2404 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 574,4 kcal |
| Tuk | 38,5 g |
| - z toho nasýtených | 21,2 g |
| Sacharidy | 53,2 g |
| - z toho cukry | 52,2 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Vláknina | 1,6 g |
| Soľ | 0,24 g |
Španielsko
| Farba | biela |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217873035 |
| Kód produktu | DR-44313/CU250 |