Loading...

Drievka na nanuky

Prírodné nanukové drievka slúžia nielen na výrobu nanukov, ale aj na najrôznejšie kreatívne činnosti, nájdu tak široké využitie v každej domácnosti. Všetko drevo, ktoré je na ich výrobu použité, je čisté, bez znečistenia alebo lepidla. To znamená, že je na 100 % prírodné a je možné ho likvidovať v biologicky rozložiteľnom odpade. Na internete nájdete mnoho kreatívnych spôsobov, ako pomocou drevených paličiek vytvoríte umenie a výrobky. Palička na nanuky je zmrznutá v zmrzline alebo nanuku. Môže mať na sebe čiastočne povlak z polevy. Používa sa na zabránenie roztopenia a kvapkania zmrzliny, ktorú si môžete vyrobiť doma z kvalitných surovín. Sme dodávateľom najkvalitnejších drevených paličiek na zmrzlinu, ktoré sú vhodné na jednorazové použitie a tento produkt je vyrobený z kvalitného dreva tak, aby boli splnené prísne nároky na hygienu a kontakt s potravinami.

Filtrovať

Drievka na nanuky 7,2 cm

100 kusov drevených špachtlí.
2,70 EUR
Skladom > 50  Ks

Drievka na zmrzlinu 11,4 cm

100 kusov drevených špachtlí.
2,70 EUR
Skladom > 10  Ks

Dřívka na nanuky 500ks, 11,4cm

10,30 EUR
Skladom > 50  ks

Dřívka na nanuky 500ks, 7,2 cm

10,30 EUR
Skladom > 10  ks

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie