Topping karamelový Dr
.
Topping karamelový Dr. Oetker má vysoký podíl mléka (31 %). Speciální uzávěr zajistí jednoduché a čisté dávkování. Hodí se na dochucení a dozdobení např. zmrzliny, pudingu, palačinek, lívanečků a dalších dezertů. Složení: 31% karamelizované slazené kondenzované mléko, glukózový sirup, cukr, voda, palmový tuk, emulgátor (lecitiny), jedlá sůl, aroma Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1342 kJ/317 kcal, tuky 4,1 g (z toho nasycené 2,5 g), sacharidy 68 g (z toho cukry 59 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,22 g
Balenie obsahuje: 200 g
31% karamelizované sladené kondenzované mlieko, glukózový sirup, cukor, voda, palmový tuk, emulgátor (lecitíny), soľ, aróma
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1342 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 320,7 kcal |
| Tuk | 4,1 g |
| - z toho nasýtených | 2,5 g |
| Sacharidy | 68 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 2,6 g |
| Soľ | 0,22 g |
Nemecko
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Toppingy |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072627740 |
| Kód produktu | DR-DO0060 |