Jemný kukuričný škrob bez lepku Gustin je tradičným výrobkom firmy Dr. Oetker a to už od roku 1898. Tento produkt je už cez sto rokov obľúbeným výrobkom hospodýň pre svoje mnohostranné použitie, napr. na zjemnenie koláčov a dortov, na zahustenie polievok a omáčok, na prípravu dortových náplní. Zjemnenie cesta: Pre zjemnenie piškótového cesta môžeme nahradiť až 1/3 hmotnosti múky škrobom Gustin. Zahustenie omáčok: Pre zahustenie omáčok pridáme na 700 ml tekutiny asi 50 g škrobu Gustin rozmiešaného v 50 ml vody a necháme asi 3 minúty povariť.
Balenie obsahuje: 200 g
kukuričný škrob
| Energetická hodnota kJ | 1513 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 361,5 kcal |
| Tuk | 0,6 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 88 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,18 g |
Nemecko
| Kategória: | Príprava múčnikov, tort, dezertov |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8584002007240 |
| Kód produktu | DR-DO0022 |