Cukrárska poleva v praktických tubičkách — v príchutiach tmavej, mliečnej, bielej čokolády a karamelu — pre jednoduché a pekné zdobenie perníkov a dezertov. Tubičky pohodlne padnú do ruky, majú tenké zakončenie, takže s nimi ľahko zdobíte, kreslíte aj píšete. Zdobenie baví všetkých! Použitie: Pre jednoduchšie nanášanie odporúčame tubičky pred použitím na chvíľu ponoriť do teplej vody a jemne premiešať. Odskrutkujte viečko a tubičku stláčajte pomaly, aby ste udržali rovnomerný tlak. Ozdoba schne približne 1 hodinu. Zloženie: cukor, voda, rastlinné oleje (palmový, repkový), glukózový sirup, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, modifikovaný škrob, farbivá (E150a, E161b, E120, E160a), emulgátory (polysorbát 60, lecitíny), aróma (obsahuje mlieko), karamelizovaný cukor, konzervant (sorbát draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), fruktózo-glukózový sirup, zahusťovadlo (pektíny). Výživové hodnoty na 100 g: energia 1598 kJ/378 kcal, tuky 7,6 g (z toho nasýtené 3,1 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 72 g), bielkoviny 0,9 g, soľ 0,01 g
Balenie obsahuje: 80 g
cukor, modifikovaný škrob, palmový tuk, glukózový sirup, mastenec
| Energetická hodnota kJ | 1702 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 406,7 kcal |
| Tuk | 1,3 g |
| - z toho nasýtených | 0,7 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 92 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,03 g |
Nemecko
| Farba | biela |
| Kategória: | Ozdoby na tortu tyčinky |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072619844 |
| Kód produktu | DR-DO0032 |