Loading...

Dekorácie

Tortových dekorácií je obrovské množstvo. V našom sortimente nájdete dekorácie, ktoré vám pomôžu ľahko vyparádiť vašu tortu, aj keď nie ste práve zručný či zručná pri používaní ozdobovacích vrecúšok. Delia sa na jedlé a nejedlé. Jedlé dekorácie sú väčšinou vyrobené z cukru, či marcipánu. Obľúbenou tortovou dekoráciou sú aj čokoládové figúrky či trubičky. Jedlé dekorácie majú tu výhodu, že ich nemusíte pred konzumáciou dávať dole. Posypy vo forme cukrových kryštálikov či kamienkov dodávajú lahodnú chuť a textúru a zároveň krásne vyzerajú, rovnako ako aj rôzne farebné perličky, máčiky, srdiečka a veľa ďalších tvarov, ktoré stačí na zákusok nasypať. Ďalej u nás nájdete jedlé trblietky, cukrárske pásiky (jedlé pásiky s krásnymi motívmi, ktoré nalepíte okolo korpusu) a farebný kokos. Nejedlé dekorácie sú z netoxických materiálov, a majú tu výhodu, že sa v teple nerozpúšťajú. U nás nájdete, nádherné figúrky, ktoré si po zjedení torty môžete nechať na pamiatku.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Dekorácia je tou najzábavnejšou časťou prípravy tort a zákuskov. Vytvorte pre svojich blízkych jedinečný zážitok s nádherne zdobeným sladkým pohostením. S jedlými aj nejedlými dekoráciami zvládne ozdobiť tortu aj menej zručný cukrár či cukrárka.
V kategórii jedlých dekorácií nájdete rôzne druhy cukrárskych posypov. Je to pohodlná a jednoduchá dekorácia, s ktorou sa môžete pohrať. Cukrové posypy môže mať mnoho rôznych tvarov, vybrať si tak môžete presne to pravé na danú príležitosť. Posyp je drobučký, jeden cukrový dielik má v priemere niekoľko milimetrov. Ako už názov napovedá, stačí ho nasypať na zákusok (na krém, nestuhnutú polevu), môžete ale použiť aj šablónku, ktorú posypete a vytvoríte tak rôzne tvary vyzdobené posypom.
Ak milujete čokoládu, zvoľte niektorú z čokoládových dekorácií. Čokoládové hoblinky, lupienky flakes, alebo chrumkavé perličky ozdobia aj ochutia váš dezert. Sú vyrobené z kvalitnej čokolády a dostupné v horkom, mliečnom aj bielom variante.
Ak chcete pripraviť tematickú tortu, napríklad na detskú oslavu alebo výročie svadby, využijete jedlý papier na tortu. Je to tenučká oblátka s obrázkom. Na tortu sa aplikuje ľahko, stačí ju potrieť trochou gélu a prilepiť na korpus. Ak nenájdete ten pravý obrázok pre vás, zaobstarajte si nepotlačený jedlý papier, na ktorý si sami v tlačiarni s jedlou farbou môžete vytlačiť hoci aj fotografiu.
Nejedlé dekorácie vám poslúžia ako skvelá pamiatka ešte dlho potom, čo tortu zjete. V našej ponuke nájdete sviečky zábavných tvarov, ako sú muffiny, úsmevy, bonbóny aj klasické tortové sviečky. Ďalej tu nájdete piestiky do jedlých kvetov, ktoré budú tou finálnou bodkou nádhernej dekorácie na tortu a navyše poslúžia aj na prichytenie jedlého kvetu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.