Zloženie: cukor, pšeničná múka, kukuričný škrob, ryžový škrob, stabilizátor arabská guma, maltodextrín, karnaubský vosk E903, farbivá E171, prírodný výťažok z požltu farbiarskeho, E133
.
Zloženie: cukor, pšeničná múka, kukuričný škrob, ryžový škrob, stabilizátor arabská guma, maltodextrín, karnaubský vosk E903, farbivá E171, prírodný výťažok z požltu farbiarskeho, E133.
Nepochádza z geneticky modifikovaných surovín.
Nutričné hodnoty v 100 g: energia 1623 kJ/382 kcal, tuky 0 g (z toho nasýtené 0 g), sacharidy 93,4 g (z toho cukry 80,2 g), bielkoviny 2,05 g, soľ 0,042 g
Balenie obsahuje: 50 g
Cukor, pšeničná múka, kukuričný škrob, ryžový škrob, stabilizátor arabská guma, maltodextrín, karnaubský vosk E903, farbivo E171, prírodný extrakt zo svetlice farbiarskej, E133
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1623 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 388,3 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 93,4 g |
| - z toho cukry | 80,2 g |
| Bielkoviny | 2,05 g |
| Soľ | 0,042 g |
Taliansko
| Farba | zelená |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2017000003403 |
| Kód produktu | DR-AMO25 |