Jasné odtiene červenej, modrej, zelenej a žltej urobia z vašich sušienok, tort a ďalších pochúťok pastvu pre oči i pre chuťové poháriky – to všetko prirodzene chutné, bez umelých farbív! RUF Writing Icing je vyrobená z prírodných rastlinných farieb. Farbivo sa získava výlučne z prírodných rastlinných koncentrátov, ako je reďkev, mrkva, svetlice barvířská a spirulina. Táto poleva na písanie je ľahký a chutný spôsob, ako ozdobiť torty, pečivo, zákusky a samozrejme cukrovinky vlastnými špeciálnymi pozdravmi, odkazmi a umeleckými dielami. Writing Icing trvá hodinu, než stuhne a je tiež vegánska a bezlepková.
Balenie obsahuje: 100 g
cukor, voda, glukózový sirup, rastlinné tuky (bambucký, kokosový), koncentrát zo (svetlice, repy, spiruliny, mrkvy), zahusťovadlo xantánová guma, kyselina citrónová
| Alergény | mlieko, orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1560 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 372,8 kcal |
| Tuk | 3,8 g |
| - z toho nasýtených | 2,3 g |
| Sacharidy | 83 g |
| - z toho cukry | 78 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Farba | červená / modrá / zelená / žltá |
| Kategória: | Popisovače a gély na písanie |
| Písacie gély | |
| Výrobca | RUF |
| EAN | 4002809126109 |
| Kód produktu | 12610 |