Srdečné žlté tváre z cukru na všetky torty, torty a zákusky. S týmito žltými Funny Faces s rôznymi emóciami potešíte každého hosta, najmä deti sa tešia na túto vtipnú ozdobu torty. Jednoducho ozdobte muffinmi, cupcake-ami alebo narodeninovými tortami týmito roztomilými ksichtíkmi a rozosmiajte svojich hostí.
Balenie obsahuje: 21 g
Cukor, zahusťovadlo E 414, štiepené mlieko, okysľovač E 330, kartamínový koncentrát, zvlhčovadlo E 422, emulgátor E 322, farbivá: E 120, E 132, E 150a, E 160a, E 172.
| Alergény | mlieko, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1681 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 401,7 kcal |
| Tuk | <0,5 g |
| - z toho nasýtených | <0,1 g |
| Sacharidy | 98 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583117404 |
| Kód produktu | 1740 |