Skvelá posýpka s neutrálnou cukrovou chuťou a jedinečnou farbou. Cukrové tyčinky, kamienky a perlky v jedinečnom mixe majú veľmi široké využitie v cukrárňach, pekárňach a zmrzlinárňach. Ochutené posýpky sú ideálne na zdobenie tortov, pretože sa nerozpúšťajú vo šľahačke. Cukrové tyčinky zdôrazňujú atraktívny vzhľad a jedinečnú chuť tých najlahodnejších dezertov. Naše ozdobné posýpky je možné kombinovať aj so zmrzlinou. Je tiež skvelým doplnkom italskej, americkej, kornútkovej a zmrzliny McFlurry. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčne krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa zo posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovom torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepíť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhutňovadlá: E412, E415, E466, E414; lesk látka kapol (šelaka, rastlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárska farbivá: E122, E132, E155, E124, E174
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | Farebná |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715301 |
| Kód produktu | ilc1057 |