Cukrové dekorácie FunCakes sú ideálne na zdobenie koláčikov. Samozrejme sú tiež skvelé na muffiny, sušienky, dezerty a ďalšie cukrárske výrobky, ktoré vás len napadnú. Zdobiť je určené pre finálne zdobenie, bez nutnosti ďalších úprav.
Balenie obsahuje: 60 g
cukor, ryžová múka, olej (repkový, hydrogenovaný), zahusťovadlo: E413, farbivo: E120, E160a, šťava z červenej repy, aróma
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1774 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 423,9 kcal |
| Tuk | 4,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,7 g |
| Sacharidy | 94,0 g |
| - z toho cukry | 88,0 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | Farebná |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Valentín | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143517686 |
| Kód produktu | F52065 |