Ozdobte cupcakes alebo koláče na Halloween touto desivou halloweenskou zmesou od FunCakes. Zmes obsahuje duchov, tekvice a netopierov. Skvelé tiež pre zdobenie strašidelných sobrem.
Zdobenie jednoducho aplikujte na svoje cukrárske výtvory, ako sú torty., mafiny, koláčiky alebo košíčky.
Balenie obsahuje: 55 g
cukor, ryžová múka, čiastočne stužený repkový olej, zahusťovadlo: E413, farbivá: E120, E153, E160a, aróma, kyselina: E330. Skladovanie: pri teplote 15 °C až 20 °C v suchom prostredí.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1773 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 423,7 kcal |
| Tuk | 4,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,4 g |
| Sacharidy | 94,0 g |
| - z toho cukry | 88,0 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | čierna / oranžová / biela |
| Kategória: | Ozdoby na Halloween |
| Halloween | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720512693133 |
| Kód produktu | f52680 |