Túto explóziu červenej farby odporúčame na vytvorenie atraktívneho, dokonca výrazného vzhľadu dezertov. Ozdobte napríklad tortu v krikľavých farbách. Husté okrúhle, zlatočervené perly a stredne veľké biele guľôčky v zmesi sú naplnené chrumkavou, lahodnou čokoládou. Pekne mäkké a pripravené na konzumáciu. Žiadne tvrdé kúsky cukru. Ak si chcete vychutnať svoje obľúbené posýpky, obsah balenia vysypte do väčšej misky alebo pohára a premiešajte.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, glukóza, zemiakový škrob, glukózový sirup, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: Pšeničná krupica, stabilizátor: arabská guma; ryžový škrob, farbivá: E100, E101, E120, E171, E161b; E174; nosič: E555; želatína (rybia), leštidlo: šelak, E901, karnaubský vosk, E464, môže obsahovať stopy ORECHOV.
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1761 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 420,8 kcal |
| Tuk | 5,3 g |
| - z toho nasýtených | 2,8 g |
| Sacharidy | 91,1 g |
| - z toho cukry | 82,3 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Soľ | 0,1 g |
Nemecko
| Farba | zlatá / zelená / žltá |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658664849 |
| Kód produktu | 115001 |