Cukrové zdobenie futbalovej lopty. V balení 8 ks.
S týmito cukrovými dekoráciami FunCakes ozdobíte čokoľvek! Ozdoby od FunCakes sú naozaj skvelé na zdobenie napríklad narodeninových tort, cupcakes a ďalších. Táto súprava obsahuje futbalové loptičky s priemerom 2,5 cm.
cukor (68%), invertný cukrový sirup, rastlinný olej (kokosový), zahusťovadlo: E414, E466, voda, škrob (kukuričný), konzervačná látka: E330, farbivo: E153, E163, prášok z vaječného bielka, prírodná aróma (vanilka), stabilizátor: E336
| Alergény | arašidy |
| Energetická hodnota kJ | 1432 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 342,2 kcal |
| Tuk | 1,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,0 g |
| Sacharidy | 82,8 g |
| - z toho cukry | 54,2 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | biela / čierna |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Futbal | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516375 |
| Kód produktu | F50225 |