Cukrové zdobenie zoo zvieratká. Balenie 12 ks.
S týmito cukrovými dekoráciami FunCakes vyrážame na safari! Ozdoby od FunCakes sú naozaj skvelé na zdobenie napríklad narodeninových tort, cupcakes a ďalších. Táto sada obsahuje leva, leva? wait. Need correct: tygra, zebru a slona.
cukor (96%), vaječný prášok, voda, stabilizátor: E336, zahusťovadlo: E414, prírodná aróma (vanilka), farbivo: svetlica (extrakt), E120, E133, E153, E163, E172
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1473 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 352 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 86,3 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516214 |
| Kód produktu | F50145 |