Cukrové zdobenie snehové vločky. V balení 12 ks.
Táto sada 12 bielych fondánových vločiek od FunCakes je ideálna na ozdobenie vášho tortu a cupcakov. Skvele sa hodí nielen na vianočné a zimné torty, ale aj na tvorenie s témou Frozen. Skladujte na chladnom a suchom mieste (12-20°C), bez slnečného žiarenia a cudzích vôní. Veľkosť: cca. 2,6 cm v priemere
cukor (66%), invertný cukrový sirup, rastlinný olej (kokosový), zahusťovadlo: E414, E466, škrob (kukuričný), voda, farbivo: E163, konzervačná látka: E330
| Alergény | arašidy |
| Energetická hodnota kJ | 1430 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 341,7 kcal |
| Tuk | 1,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,0 g |
| Sacharidy | 82,6 g |
| - z toho cukry | 52,5 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | biela |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Ľadové kráľovstvo | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720512692716 |
| Kód produktu | F50270 |