Krásna súprava štyroch rôznych ružových detských cukrových ozdôb od FunCakes. Ozdoby sú ideálne na zdobenie tort, ale aj cupcakeov a cukroviniek. Skladujte na chladnom a suchom mieste (12-20°C), bez priameho slnečného žiarenia a cudzích vôní. Veľkosť: približne 2 x 2 cm. Obsah: 3 dupačky, 3 fľaštičky, 3 bábätká a 3 kočíky.
cukor (96 %), vaječný bielok v prášku, voda, stabilizátor: E336, zahusťovadlo: E414, prírodná aróma (vanilka), farbivo: svetlica, E120, E153, E163, E132, E172
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1473 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 352 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 86,3 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Detská sprcha | |
| Krst | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516139 |
| Kód produktu | F50105 |