Ozdobte svoje cupcaky, sušienky alebo dezerty týmito roztomilými mikulášskymi čiapkami od FunCakes. Cukrové ozdoby sú ideálne na dokončenie vašich vianočných cukrovičiek alebo iných dezertov.
Zloženie: cukor (96 %), vaječný prášok, voda, stabilizátor: E336, zahusťovadlo: E414, farbivo: saflorové farbivo, E163, E120, prírodná aróma (vanilka).
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1469 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 351 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 86,3 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | červená |
| Kategória: | Vianočné zdobenie |
| Vianoce | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720512692761 |
| Kód produktu | F50295 |