Cukrové farebné tyčinky, 2 cm. 70 g v balení.
Pomocou týchto cukrových farebných tyčiek konfiet z FunCakes premeňte každý dort alebo muffiny alebo cupcakes na slávnostné darčeky. Tieto farebné tyčinky sú ideálnou dekoráciou pre torty, koláče, sušienky a mnoho ďalšieho. Sú určené na priame použitie. 70 g v balení.
Deň svätého Valentína, Vianoce, Silvester
Balenie obsahuje: 70 g
cukor (78,6 %), krupica(pšeničná), farbivá: E174, E161b, stabilizátor: E414, želatína (hovädzie mäso).
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1652 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 394,7 kcal |
| Tuk | 0,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 93,1 g |
| - z toho cukry | 75,8 g |
| Bielkoviny | 2,8 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu tyčinky |
| Dekorácie na torty ozdoby a posypy | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143518140 |
| Kód produktu | F52600 |