Zloženie: cukor, pšeničná múka, ryžový škrob, stabilizátor arabská guma, maltodextrín, farbivá E174, E100, E120, E171. Nepochádza z geneticky modifikovaných surovín.
Balenie obsahuje: 1 kg
| Energetická hodnota kJ | 1623 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 387,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 93,4 g |
| - z toho cukry | 80,2 g |
| Bielkoviny | 2,05 g |
| Soľ | 0,042 g |
Česká republika
| Farba | zlatá |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8009293303517 |
| Kód produktu | DR-AMO42A |