Balenie obsahuje: 100 g
Cukor, kukuričný škrob, voda, mliečne bielkoviny, zahusťovadlo: E414, konzervačná látka: E202, regulátor kyslosti: E330, farbivá: E100, E160a, E101, E120, E131, E133.
| Energetická hodnota kJ | 1690 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 403,8 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 98 g |
| - z toho cukry | 97 g |
| Bielkoviny | 0,9 g |
| Soľ | 1,83 g |
Španielsko
| Farba | zmes farieb |
| Kategória: | Mini marshmallow a pusinky |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435035103761 |
| Kód produktu | 210060 |