Cukrové kvietky vo fialovej farbe. Balenie obsahuje 24 ks.
Predstavujeme cukrové kvietky na zdobenie tort. Skvelá dekorácia na tortu alebo iné pečivo — s nimi bude vaše pečivo jedinečné. Jemné a efektné, hodia sa nielen na narodeninové torty. Dodajú dezertu nežnú ľahkosť.
Priemer kvietka: 1 cm
cukor, amylín, vaječný bielok (alergén), farbivá E102*,E124*,E133. *Tieto farbivá môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1556 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 371,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 88,5 g |
| Bielkoviny | 1,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Česká republika
| Farba | fialová |
| Kategória: | Jedlé kvetiny na tortu |
| Cukrové kvety na torte | |
| Výrobca | Fagos |
| EAN | 8594027399602 |
| Kód produktu | 3.047.16 |