Krásne cukrové tvary Confetti s trblietavým povrchom, ale bez E171. Možno ich použiť na poháre, dezerty, sviatočné torty, ale aj na koláčiky alebo palacinky.
Balenie obsahuje: 70 g
Cukor, zemiakový škrob, slnečnicový olej, ryžová múka, farbivá; E100, E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1712 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 409,1 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,17 g |
| Sacharidy | 94,7 g |
| - z toho cukry | 89,6 g |
| Bielkoviny | 0,19 g |
| Soľ | <1g g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | zelená |
| Výrobca | Scrumptious |
| EAN | 5055884448139 |
| Kód produktu | 6339.pot |