Jemné jedlé tvary s trblietavým leskom sú vhodné ako konečná dekorácia vašich tort.
Balenie obsahuje: 70 g
cukor, zemiakový škrob, slnečnicový olej, ryžová múka, farbivá (E120, E132, E133, E141, E171), glazúra (šelak)
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1712 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 409,1 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,17 g |
| Sacharidy | 94,7 g |
| - z toho cukry | 89,6 g |
| Bielkoviny | 0,19 g |
| Soľ | 0,1 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | zlatá / Silver |
| Výrobca | Scrumptious |
| EAN | 2700001192084 |
| Kód produktu | 1889.pot |