Loading...

Cukrové hviezdičky biele 40 g

Drobnô hviezdičky v jasnej bielej farbe — ideálne na čokoládu, tmavé krémy alebo fondant. Jednoducho ich nasypte na tortu alebo skladáte jednotlivo, napríklad na perníky s tmavou polevou. Hmotnosť: 40 g. Zloženie: cukor 83 %, kukuričný škrob, glukózový sir
Na sklade posledné 3 kusy
U vás 6.10.2026

2,70 €
6.8 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Drobnôstky hviezdičky majú jasne bielu farbu, ktorá krásne vynikne na čokoláde, tmavých krémoch či fondáne. Jednoducho ich nasypte na tortu alebo nimi ozdobte napríklad perníčky s tmavou polevou. Hmotnosť: 40 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 40 g

Zloženie produktu

cukor 83%, kukuričný škrob, rafinovaný palmový tuk, voda, zemiakový škrob, ryžová múka

Alergény lepok

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba Biela

Recenzia

sú krásne mäkké
zatiaľ netestované
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a ďalších cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie «Ľadová kráľovná», 90 g, 0602

Zdobenie «Ľadová kráľovná», 90 g, 0602

Pred vami sa rozprestiera rozprávková krajina pokrytá snehom a ľadom, ktorá vás pozýva na nezabudnute

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g

Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky, 80 g

Cukrové zdobenie zlaté hviezdičky. Balenie 80 g.

5,30 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Mrazivá vášeň, 80 g

Cukrové zdobenie „Mrazivá vášeň“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks