Sú v tieni modré a biele. Táto kombinácia vytvára dokonalý vzhľad torty. Milujeme najmä elegantné a jemné cukrovinky na rozlíšenie našich výtvorov.
Balenie obsahuje: 40 g
Cukor, kukuričný škrob, palmový tuk, voda, zemiakový škrob, ryžová múka, vanilka, farbivá E171, E133
| Alergény | mlieko, orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1763 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 421,3 kcal |
| Tuk | 5,55 g |
| - z toho nasýtených | 2,61 g |
| Sacharidy | 93 g |
| - z toho cukry | 83 g |
| Bielkoviny | 1,89 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,25 g |
Poľsko
| Farba | modrá / biela |
| Výrobca | Dekor Pol |
| EAN | 5902022301248 |
| Kód produktu | 5015 |