Cukrové dekorácie – srdiečka so zdobením drobnej kvetinky. Balenie obsahuje 20 ks.
Naše cukrové srdiečka sú ideálne na valentínske torty alebo ako súčasť vášho valentínskeho prekvapenia. S týmito dekoráciami vykúzlite úsmev na každej tvári — srdce patrí medzi najkrajšie symboly lásky. Srdiečka zdobené drobnou kytičkou ľahko prilepíte potravinárskym lepidlom alebo polevou. Pre milovníkov pečenia a cukrárov ponúkame široký výber jedlých ozdôb na torty, vďaka ktorým splníte každé želanie. Naše cukrové srdiečka alebo marcipánové ruže sú skvelé na svadobné torty, narodeninové torty, torty s prekvapením a ďalšie. Zloženie: cukor, amylín, vaječný bielok (alergén), farbivá E102*, E122*, E124*. *Tieto farbivá môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
Veľkosť srdiečka: 1,5 × 1,5 cm
cukor, amylín, vaječný bielok (alergén), farbivá E102*,E122*,E124*. *Tieto farbivá môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1556 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 371,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 88,5 g |
| Bielkoviny | 1,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Česká republika
| Farba | Biela |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Valentín | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | Fagos |
| EAN | 8594027398896 |
| Kód produktu | 3.064.91 |