Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Cukrové dekorácie Halloween sú pripravené na priame použitie. Ručne vyrábané s prírodnými extrakčnými farbivami, ideálne na zdobenie tort, cupcakeov a ďalších dezertov. Dekorácie sú hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Veľkosť figúrok: 3,5 cm. V balení: 6 ks.

 

Cukrová dekorácia vhodná na zdobenie tort a cupcakeov — uľahčí prácu, pekne vyzerá a dobre chutí.

Cukrová dekorácia v tvare klobúka a nôh. Sada obsahuje tri klobúky približne 3,5×4 cm (v najširšom mieste), farba čierna. Čarodejnícke nohy približne 5,8×6 cm (v najširšom mieste) v oranžovej, fialovej a zelenej farbe. Nohy je pre lepší efekt vhodné zasunúť do krému. Keďže ide o cukor, dekorácia môže spočiatku pôsobiť tvrdšia, no pri kontakte s krémom zmäkne — vlhkosť ju zjemní. Vďaka motívu klobúka a nôh je dekorácia vhodná na Halloween aj oslavy čarodejníc. Zloženie: práškový cukor, voda, kukuričný škrob, lepidlo: E401, E466, E415, E405, E412. Farby: prírodné farbivo, košenila, kurkuma, brilantná modrá FCF. Alergén: vaječný bielok. Neobsahuje Azo farbivá. Sada: 6 ks. Pri vyberaní z obalu postupujte opatrne — dekorácia je krehká a môže sa poškodiť. Papier mierne nadvihnite pod jednotlivou dekoráciou, kým sa neodlepí. Nepokladajte na mokrý povrch, dekorácia by sa rozpustila.

Zloženie produktu

Práškový cukor, voda, kukuričný škrob, lepidlo: E401, E466, E415, E405, E412

Alergény vajcia

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1636 kJ
Energetická hodnota kcal 390,9 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 96 g
    - z toho cukry 75 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba mix
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenzia

Krásne a kvalitné
Veľmi pekné, ale ešte som to neskúšal.
Vyzerajú pekne, len jedna topánka mi spadla z nohy, takže ju musím prilepiť späť.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Viac tovaru s halloweenskou tematikou

Sprej so zamatovým efektom, 250 ml — čierna

Dokonalý semišový efekt rýchlo a jednoducho vďaka praktickému spreju.

21,70 €
8.7 € / 100ml

Nie je na sklade

PME gélová farba – oranžová, 25 g

Oranžová gélová farba na sfarbenie potahovacích hmôt a cukrárskych polev. Hmotnosť: 25 g.

2,70 €
10.8 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba čierna 0282, 28 g

Wilton gélové farbivo Black 28 g je koncentrované čierne cukrárske farbivo, ktorým rýchlo a jednoduch

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-24 %
Zápich do torty Mickey – Halloween

Zápich do torty Mickey – Halloween

Zápich do torty Mickey Halloween, vhodný na torty aj muffiny
5,00 €
3,80 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie oči 56 g

Cukrové ozdoby v tvare očí, 56 g.

4,40 €
7.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Kovové cukrárske vykrajovátka, 3 ks — Halloween čarodejnica

Kovové vykrajovače s čarodejníckymi motívmi, sada 3 ks.

5,90 €

Nie je na sklade