Balenie obsahuje: 250 g
cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový, palmojadrový, palmový), sušené odstredené mlieko 10 %, sušená srvátka, laktóza, emulgátor lecitíny, farbivo extrakt papriky, prírodná pomarančová aróma, prírodné arómy
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2466 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 589,2 kcal |
| Tuk | 40 g |
| - z toho nasýtených | 13 g |
| Sacharidy | 54 g |
| - z toho cukry | 54 g |
| Bielkoviny | 4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,3 g |
EÚ
| Kategória: | Ovocné náplne |
| Ovocné náplne a džemy na muffiny a cupcaky | |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217874162 |
| Kód produktu | DR-8871 |