Ganache je vyrobená z kvalitnej bielej čokolády, čímž sa tradičná ganache približuje tým najodvážnejším kulinárnym inováciám. Vyznačuje sa intenzívnou mliekovou chuťou s ľahkými tónmi vanilky, doprevádzanou dokonalou krémovosťou a rozpúšťaním v ústach. Dajte svojmu menu viac možností pridávaním textúr, farieb a príchutí do ganache z bielej čokolády. Táto zvodná ganache slúži ako dokonalý základ pre luxusné čokolády, plnky a dekorácie. Ať už ste skúsený cukrář alebo domáci pekár so záľubou v sofistikovanosti, táto horká čokoládová ganache sľubuje, že do vášho cukrářskeho snaženia pridá nádych luxusu. Vytvárajte svoje dezerty s nesporiteľnou bohatosťou a zložitosťou a nechajte svoje výtvory svedčiť o umení jemného čokoládového remesla. Rad Blanxart Ganache poskytuje špičkovým cukrárom cenovo dostupnú, vysoko kvalitnú čokoládovú ganache s vysokým obsahom, ktorá je vyvážená a je dôkazom kulinárskej dokonalosti.
Balenie obsahuje: 250 g
biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor E322 slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma), glukózovo-fruktózový sirup, voda, kakaové maslo, konzervant E202, emulgátor (E322 slnečnicový lecitín), regulátor kyslosti E334, soľ, prírodná aróma
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1729 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 413,1 kcal |
| Tuk | 22,4 g |
| - z toho nasýtených | 14 g |
| Sacharidy | 51,8 g |
| - z toho cukry | 41,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,3 g |
Španielsko
| Farba | biela |
| Kategória: | Ghana – ganáš |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217872991 |
| Kód produktu | DR-270021/CU250 |