Loading...

Aroma Foodie Flavours

Foodie Flavorings je britská spoločnosť, ktorá dodáva vysokokvalitné prírodné arómy, ktoré sa môžu použiť na zlepšenie chuti koláčov, polev a sušienok. Arómy sú vysoko koncentrované, takže na ochutenie koláčov stačí len niekoľko kvapiek, čo znamená, že majú dlhú životnosť a vynikajúcu hodnotu. Foodie Flavors sa dodávajú s uzatvárateľnou fľašou, takže ich môžete používať opakovane pri rôznych projektoch pečenia. Môžete si vybrať z rôznych príchutí tejto značky. Patria medzi ne mandle, aníz, zeler, kasia alebo škorica, klinček, citrón, muškátový oriešok, pomaranč, rozmarín, saturejka, bazalka, sladká majoránka, tymián a ďalšie. Príchute sa ľahko používajú. Výrobca odporúča, aby sa arómy podľa možnosti pridávali do mokrej zložky, aby sa ľahšie rozprestreli po celom potravinárskom výrobku. Arómu môžete pridať aj do malého množstva vody, aby ste ju zriedili, a potom tento roztok pridať do receptu. Príchute sú určené len na použitie v potravinách a nie sú určené na priamu konzumáciu. Tieto arómy neobsahujú rastlinný olej. Taktiež neobsahujú lepok a mliečne výrobky. Prírodné arómy a extrakty Foodie Flavours nie sú sirupy, a preto neobsahujú pridaný cukor. Po pridaní do potravín, ktoré obsahujú cukor - napríklad do maslových krémov, tortových zmesí a väčšiny dezertov - bude chuťový profil zodpovedať očakávaniam. Ak farbivo použijete napríklad do jogurtu, na dochutenie sa odporúča použiť med alebo iné prírodné sladidlo.

Filtrovať
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.