Loading...

Airbrush farba Spectrum Flow

Jednou z najobľúbenejších farieb na airbrush je značka Spectrum Flow. Od samotného airbrush stroja, cez obrovský sortiment jedlých airbrush farieb až po revolučné, nikdy predtým nevidené Wipeouts, výrobky Spectrum Flow nikdy neprestávajú udivovať a dokážu poskytnúť všetko, čo potrebujete na dosiahnutie profesionálnej povrchovej úpravy vašich tort airbrushom. Na rozdiel od mnohých značiek ponúka spoločnosť Spectrum Flow rad pestrofarebných airbrushových farieb, ktoré sa dajú použiť aj na čokoládu, ako aj na bežné zdobiace médiá, ako je cukrová pasta a modelovacia hmota. Tieto airbrush farby na báze etanolu znamenajú, že sa nemusíte snažiť farbiť čokoládu, jednoducho vytvorte torty a nastriekajte požadovanú farbu. Umožňujú tiež nastriekať oveľa jemnejšie detaily, ktoré nemôžete dosiahnuť jednoduchým farbením čokolády. K dispozícii je aj rad airbrushových farieb na vodnej báze a rovnako ako pri celom sortimente Spectrum Flow môžete farby miešať a vytvoriť si vlastné jedinečné farby. Farby na airbrush sa dajú použiť vo všetkých airbrush pištoľiach, nielen v špecifickom airbrush stroji Spectrum Flow, a dokonca sa dajú použiť aj na ručné maľovanie, takže sú neuveriteľne všestranné.

Airbrushing je jednoduchý spôsob rýchleho farbenia tort a s trochou praxe zistíte, že airbrushing je najpohodlnejší spôsob, ako dosiahnuť profesionálny vzhľad a povrchovú úpravu vašich tort.

Filtrovať
Zoradiť

Airbrush farba 100 ml ružová

5,30 EUR
Na sklade posledný 1 kus

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.