Loading...

Podrobný popis produktu

Kráľovská glazúra na zdobenie perníkov aj potiahnutých tort. Zmes môžete natlačiť do cukrárskych vreciek alebo ju použiť ako polevu.
Dodržujte odporúčaný postup prípravy. Po rozmixovaní by mala vytvárať tuhé kopčeky. Ak je glazúra tuhá, prilejte lyžičku vody a zmes prešľahajte. Pripravenú Royal Icing je možné skladovať až 5 dní vo vzduchotesnom obale pri izbovej teplote, pred každým použitím je potrebné glazúru premiešať.

Zloženie produktu

Cukor, sušený vaječný bielok, protihrudkujúca látka (E551), okysľovač (E330), stabilizátor (E415) a penidlo (E1505).

Alergény mlieko

Krajina pôvodu

Španielsko

Vanilkové zrnká všetko krásne prevoňajú, skúste

1,80 EUR
Skladom
3,90 EUR
Skladom
2,90 EUR
Skladom

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.