Loading...

Papierové škatule na muffiny a cupcake

Škatule na muffiny na ich jednoduché prenášanie. Praktická škatuľa pojme viac kusov naraz. Modely s priehľadným vekom vytvárajú zaujímavý efekt.

Praktická škatuľa na muffiny

Škatule na muffiny využijete aj na cupcakes, mini zákusky, chlebíčky, ovocné košíčky, atď. Vyrobená je z pevnejšieho materiálu, takže zvládne aj dlhšiu trasu. Škatuľu na muffiny u nás kúpite v rôznych variantoch. Na jednotlivé kusy si zaobstarajte aj papierové košíčky v ľubovoľnom dizajne. Zabaliť do škatuľky môžete aj makrónky alebo obľúbené pralinky. Škatuľu môžete jednoducho zložiť, pri uskladnení nezaberá žiadne miesto. Na dno škatule je vhodné položiť podložku. V škatuľke budú vaše muffiny či iné dezerty úhľadne zabalené, ochránite ich pred zničením, navyše ich môžete v obale venovať ako pozornosť či drobný darček. Vyberte si u nás rôzne škatuľky, košíčky na muffiny, podložky a ďalšie doplnky bez ktorých sa pri pečení nezaobídete.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.