Loading...

Cukrárske košíčky na muffiny a cupcakes

Cukrárske košíčky, košíčky na muffiny a košíčky na cupcakes sú vyrobené zo žiaruvzdorného materiálu vhodného na pečenie aj na dekoráciu nepečených dezertov. V tejto kategórii nájdete papierové a silikónové košíčky rôznych veľkostí, v ktorých môžete piecť veľké muffiny, alebo do nich dať malé nepečené guľky pre jednoduché servírovanie. Košíčky sú už zdobené motívmi na všetky príležitosti:  sú farebné, s bodkami a kvetinovými vzormi, s rozprávkovými motívmi, aj so sezónnymi motívmi na vianočné, veľkonočné alebo halloweenské cukrovinky.  Výhodou silikónových košíčkov je, že vydržia teploty do 230°C, a navyše ich môžete umyť v umývačke a znovu použiť. Silikónové košíčky tu nájdete v rôznych farbách aj tvaroch.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Košíčky na muffiny alebo tortičky cupcake sú farebné ozdobné formičky z pergamenového papiera alebo silikónu. Sú vhodné na použitie vo forme na muffiny alebo aj samotne. Dezerty v nich môžete piecť aj podávať.
Okrem pečenia môžete košíčky využiť aj na výrobu nepečených dezertov, ako sú ovocné košíčky, alebo rôzne druhy nepečených guliek. Košíčky sú dekorované potlačou.
V našej ponuke nájdete krásne zdobené košíčky na všetky príležitosti: so srdiečkami na Valentína, s veselými postavičkami na detskú oslavu, so zimnými a vianočnými motívmi na Vianoce a mnoho, mnoho ďalších druhov. U nás si vyberie každý ten svoj obľúbený vzor.
Košíčky majú nielen rôzne vzory, ale aj tvary. Nájdete tu všetky možné druhy: od klasických okrúhlych košíčkov až po štvorcové alebo košíčky v tvare srdca. Košíčky majú vrúbkovaný povrch, ich okraje môžu navyše byť aj rôzne vykrojené.
Na ešte krajšie muffiny a cupcake použite špeciálne obaly. Nie sú vhodné na pečenie, iba na dekoráciu. Rovnako ako košíčky majú aj obaly najrôznejšie vzory a motívy. Ak sa chcete s výzdobou muffinov a cupcake skutočne pohrať, poslúži vám na to súprava na zdobenie. Obsahuje niekoľko košíčkov, obalov a ako bonus rôzne druhy zapichovadiel s postavičkami, alebo inými motívmi.
Muffiny a cupcake sú perfektným sladkým pohostením na oslavy. S krásnymi cukrárskymi košíčkami budú nádherné na sviatočnej tabuli.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.