Loading...

Fondánový list Paw Patrol – Skye 20 cm

Jedlý papier Paw Patrol - Skye. Priemer 20 cm. ... celý popis
Na sklade posledný kus
ks

bez mlieka

bezlepkové

vegánske

Podrobný popis produktu

Pevná okrúhla jedlá oblátka na tortu s obľúbeným motívom Tlapkovej patroly. Potlač na oblátke bola vykonaná pomocou certifikovaných jedlých potravinárskych farieb. Tlač sa uskutočnila na špecializovanom tlačiarenskom stroji. Farba oblátky sa môže mierne líšiť od grafického návrhu (farba oblátky je po nanesení na materiál intenzívnejšia). Priemer oblátky: 20 cm. Korpus torty rovnomerne potrite šľahačkou alebo krémom, na hmotu položte oblátku a jemne ju pritlačte k povrchu. Jedlý papier nemusí spočiatku dokonale priľnúť, ale približne po 1 hodine sa prispôsobí hmotnosti. Oblátka by sa mala na tortu položiť až 2 hodiny pred podávaním. Ak chcete dať čokoládu, marcipán alebo inú hmotu, potrite spodok torty neutrálnym gélom. Veľmi pekne vyzerá, keď je gél aj na oblátke. Dekorácia nie je vhodná na želé.

Zloženie produktu

zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, farbivá E102, E122, E133, E151 E102, E122 môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1530 kJ
Energetická hodnota kcal 365,6 kcal
Tuk 1,1 g
    - z toho nasýtených 0,2 g
Sacharidy 88 g
    - z toho cukry 0,0 g
Bielkoviny 0,0 g
Soľ 0,12 g

Krajina pôvodu

Španielsko

Súvisiace produkty Paw patrol

5,90 EUR
Skladom
2,30 EUR
Skladom
6,90 EUR
Skladom
3,00 EUR
Skladom
3,70 EUR
Skladom
3,70 EUR
Skladom

Recenzie produktu

Napísať recenziu
Krásne ako na obrázku!
Bohaté farby, odporúčam
Všetko bolo v poriadku

Overený zákazník - je recenzia od zákazníka, ktorý si výrobok zakúpil.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.