Balenie obsahuje: 300 g
Glukózový sirup, cukor, rastlinný tuk, dextróza, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín.
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2021 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 483 kcal |
| Tuk | 18,9 g |
| - z toho nasýtených | 8,4 g |
| Sacharidy | 77,3 g |
| - z toho cukry | 49,9 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
Nemecko
| Kategória: | Príprava múčnikov, tort, dezertov |
| Výrobca | Cake Masters |
| EAN | 4250712308680 |
| Kód produktu | 10868 |