Jedlá dekorácia pozostávajúca z obilnín v mliečnej, bielej a horkej čokoláde. Veľmi populárna ako cukrárska dekorácia vďaka chrumkavej textúre a elegantnému vzhľadu. Vďaka svojej chrumkavej textúre a lahodnej chuti sa skvele hodí ako dekorácia na torty, zákusky, muffiny či zmrzlinové poháre. Zároveň dodajú dezertom atraktívny vzhľad aj zaujímavý chuťový kontrast. Spoločne vytvárajú harmonický mix chutí, ktorý poteší nielen deti, ale aj dospelých milovníkov sladkého. Cereálny maček (máme na mysli „m(\u00e1)\u010dek\") je ideálny ako finálna dekorácia na torty, všetky druhy koláčov, cupcaky, zmrzlinové poháre aj pohárové dezerty. Jeho chrumkavá textúra vytvára príjemný kontrast k mäkkému cesta alebo krémovým náplniam, čo dodáva výslednému dezertu novú chuťovú aj textúrnu vrstvu. Zároveň pôsobí veľmi efektné na pohľad – mix svetlých a tmavých čokoládových tónov dodá každému dielu elegantný a profesionálny vzhľad. Tento produkt nie je len krásnym doplnkom, ale aj chuťovým zážitkom. Vďaka kombinácii krehkých cereálnych guličiek a prvotriednej čokolády si získa svoje miesto v každej domácej aj profesionálnej kuchyni. Skvelý pomocník pre každého, kto rád pečie, zdobí a tvorí s dôrazom na detail.
Balenie obsahuje: 60 g
extrudované cereálie (rýšová múka), čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, koncentrované maslo, emulgátory E322 slnečnicový lecitín, E476, prírodné aróma), mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, emulgátor E322 slnečnicový lecitín, prírodné aróma), biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor E322 slnečnicový lecitín, prírodné aróma), maltodextrín, zahušťovadlo E414, lešticí látka E904
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1969 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 470,5 kcal |
| Tuk | 22,6 g |
| - z toho nasýtených | 14,2 g |
| Sacharidy | 65,8 g |
| - z toho cukry | 34,8 g |
| Bielkoviny | 5,4 g |
| Vláknina | 1,2 g |
| Soľ | 0,2 g |
EÚ
| Kategória: | Čokoládové guličky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217873714 |
| Kód produktu | DR-330404/C60 |