Modré cukrové tyčinky robia torty, sušienky, cupcaky, medovníky, zákusky a zmrzlinu zo sušienok veľmi elegantné. Dodávajú dezertom dokonalý vzhľad. Hodia sa na každú príležitosť. Od tejto chvíle je zdobenie cupcakov a tort ešte jednoduchšie! Používajú ich aj profesionálni cukrári na dozdobenie tort a iného pečiva. Máme ich v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Vďaka tomu ich je ľahko zladiť s ďalšími detailmi na pečive alebo dezerte. Ak posýpku nasypete na vláčne krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na medovníky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom. Ak posýpku nasypete na vláčne krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na medovníky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414, potravinársky mastok, leštící látka capol (šolak, rastlinný olej), potravinárske farbivá: E132, E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | - 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu tyčinky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116714953 |
| Kód produktu | ilc1271 |