Levanduľové cukrové škorice dielajú torty, sušienky, cupcaky, perníčky, koláče a zmrzlinu zo sušienok veľmi elegantné. Dodávajú dezertom dokonalý vzhľad. Hodí sa na každú príležitosť. Od tejto chvíle je zdobenie cupcakov a tort ešte jednoduchšie! Používajú ich aj profesionálni cukrári na dozdobenie tort a iného pečiva. Máme ich v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Vďaka tomu ich možno ľahko zladiť s ďalšími detailmi na pečive alebo dezertoch. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovom stole, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovom koláči, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysokokvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E122, E132
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | fialová |
| Kategória: | Ozdoby na tortu tyčinky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716865 |
| Kód produktu | ilc1275 |