Cukrové posypky v podobe žltých a strieborných guličiek, tyčiniek a ďalších cukrových ozdôb sú perfektným doplnkom tort, koláčov a ďalšieho pečiva. Vločky dodávajú kúzlo a romantickú atmosféru každej kompozícii dezertu. Vďaka nim môžete vyjadriť kúzlo jedinečným a vkusným spôsobom. Tieto dekoratívne prvky sú perfektné pre zdobenie tortov k rôznym príležitostiam, ako sú narodeniny, Vianoce, ale aj zásnuby alebo výročie, dodávajú im jedinečné kúzlo a eleganciu. Ak zdobenie nasypete na vlhký krém, vlhkosť z neho môže posypky zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšia časť dekorácie držala napríklad na potahovom torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepíť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. so posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, škrobný sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414, rybacia želatína, rastlinný olej (kokos), mastek, maltodextrín, leštiaca látka kapol, potravinárske farbivá; : E102, E100, E172, E170, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116717343 |
| Kód produktu | ilc1070 |