Zmes zelených, červených a ružových posýpok rôznych tvarov je skvelou ozdobou vášho lahodného nádoru dortu. Každý upečený výrobok vyzerá skvele s týmito sladkými perličkami. Stačí posypať hotový výrobok alebo naaranžovať požadované ozdoby a máte hotovo. Ideálne na zdobenie tortov, cupcakes, pečiva. Využite tento elegantný mix pripravený na dekoráciu. Posýpky budú krásne vyzerať na tortičkách alebo inom pečive. Ideálne pre rôzne príležitosti, napr. oslava narodenia dieťaťa, narodeniny, meniny, svadby, prijímanie, krsty, rozlúčky so slobodou, sviatky. Cukrové posýpky sú nenahraditeľným produktom pre spestrenie pečiva a ďalších dezertov. Sú ľahko použiteľné a ich účinok môže byť ohromujúci. Zvlášť ak sú posýpky v podobe tohto fialového mixu. Jedinečné prvky urobia z každého dezertu stred pozornosti. Sú považované za hlavné dekoratívne prvky mnohého pečiva a ďalších dezertov. Sú očarujúce a decentné na pohľad a súčasne robia obrovský dojem. Majú tvrdú štruktúru a nerozpúšťajú sa v zmrzline ani vo šľahačke. Ak zdobenie nasypete na vláčne krémom, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacom torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom. Svadobný rej to je mix bielych tyčiniek a zlatých perličiek, ktoré môžete použiť na zdobenie svadobných tort, dezertov, cupcakes, pops cake lízatiek a ďalších dezertov na svadobnú hostinu. Jedinečné prvky urobia z každého dezertu stred pozornosti. Sú považované za hlavné dekoratívne prvky mnohého pečiva a ďalších dezertov. Sú očarujúce a decentné na pohľad a zároveň robia obrovský dojem. Majú tvrdú štruktúru a nerozpúšťajú sa v zmrzline ani vo šľahačke. Posýpky sú balené v praktickom pohári na jednoduché dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zagušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesťová látka kapol (šieľak, rastlinný olej), mastok, potravinárske farbivá: E133, E122 , E102, E124, E110
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zelená / červená / ružová |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716582 |
| Kód produktu | ilc1244 |