Modro-biele cukrové posýpky sa hodia na torty a zákusky či cupcakes v štýle ľadového kráľovstva. Krásne cukrové posýpky I LOVE CAKES v rôznych tvaroch vám pomôžu zaujímavo ozdobiť muffins, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Cukrové posýpky sa budú hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. Ide o mix cukrových posýpok. Sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpkam zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, pšeničný škrob, kukuričný škrob, glukózový sirup, želatína (hovädzie), zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka. (šalak, rastlinný olej), mastenec, konzervačná látka kyselina sorbová (E200), potravinové farbivá: E133, E174, E132
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | biela / modrá / Silver |
| Kategória: | Vianočné zdobenie |
| Ľadové kráľovstvo | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715752 |
| Kód produktu | ilc1159 |