Cukrové posypky v podobe ružových a modrých srdiečok sú perfektnou ozdobou tort, koláčov a ďalšieho pečiva. Jemné perlové srdiečka dodajú kúzlo a romantickú atmosféru každej kompozícii dezertu. Vďaka nim môžete vyjadriť lásku a srdečnosť jedinečným a vkusným spôsobom. Konfetové cukrové posypky perleťová ružová srdiečka sú perfektné na zdobenie tort k rôznym príležitostiam, ako sú narodeniny, Valentín, zásnuby alebo výročie, dodávajú im jedinečné kúzlo a eleganciu. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj pigment a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. so posypkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
Biele cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E132 , E122.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová / modrá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716780 |
| Kód produktu | ilc1266 |