Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými môžeme určite opísať tieto cukrové konfety. Tento typ posypu je jednoducho dokonalý. Ich modrá a ružová farba vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá súprava však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Napriek rozmanitosti môžete všetky jej prvky ľahko použiť pri ozdobovaní jedného koláča. Posyp sa používa na zdobenie rôznych sladkých pečív. Môžu to byť koláče, zákusky, cupcakes alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako perníky alebo iné sušienky. Cukrové konfety majú mnoho výhod ako je neuveriteľne jednoduché použitie. Stačí ich položiť na vybraný pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa na najrôznejšie príležitosti. Nemění chuť vašich výtvorov. Ak zdobenie posypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhком kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom koláči, môžete tento druh zdobenia k koláčom lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
Biele cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E132 , E122.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová / modrá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716773 |
| Kód produktu | ilc1265 |