Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými rozhodne môžeme opísať tieto cukrové konfety v modrej variante. Tento typ posýpky je proste dokonalý. Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celý komplet však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Napriek rozmanitosti môžete všetky jej prvky jednoducho použiť pri zdobení jedného tortu. Posýpka sa používa na ozdobovanie rôznych sladkých pekov. Môžu to byť torty, zákusky, cupcakes alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako dorty, medovníky alebo iné sušienky. Cukrové konfety z cukru majú mnoho výhod, ako je neuveriteľne jednoduché použitie. Stačí ich položiť na vybraný pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa na najrôznejšie príležitosti. Nemění chuť vašich výtvorov. Ak zdobenie posypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na medovníky. s posýpkou pracujte najlepšie nad misou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šoľno, rastlinný olej), mastek, potravinárska farbiva: E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716391 |
| Kód produktu | ilc1231 |