Nechajte svoje pečivo zažiariť. Táto exkluzívna zmes sa skladá z perlového základu v teplom bielom odtieni s prídavkom červenej a ružovej. Láska na prvý pohľad dodá vašim sladkostiam nielen lesk, ale aj jedinečnú chuť a textúru, vďaka čomu sa stanú nezabudnuteľným zážitkom. Jemné detaily dodajú každému vášmu výtvoru jedinečný charakter. Posyp je dokonalou voľbou pre tých, ktorí si cenia vkus a sofistikovanosť. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zjemniť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť na poltuho čokoládu, alebo glazúrou na perníčky. so posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom so okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhutňovadlá: E412, E415, E466, E414; lesk látka kapol (šelaka, rastlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárska farbivá: E124, E174, E110, E122, E102
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | biela / červená / ružová |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715691 |
| Kód produktu | ilc1153 |