Dejte svojim cukrárenským výtvorom osobitý charakter s mixom modrých perličiek rôznych tvarov. Tieto ozdobné častice predstavujú rýchly spôsob, ako elegantne ozdobiť torty, cupcakes, sušienky, perníčky, cake pops alebo zmrzlinu. Modrá je príjemná farba, ktorá sa hodí ku každej príležitosti – od Vianoc, cez Valentína až po Halloween alebo Veľkú noc. Ozdobovanie sa výborne hodí k cukrovej hmote, poleve, krémom a čokoláde. Dodá pečivu hĺbku, kontrast a pritahuje pozornosť – stačí ju posypať po povrchu torty a okamžite dosiahnete „wow“ efekt. Jednoducho sa nanáša a je ideálny ako pre domácich cukrárov, tak pre profesionálov. Ak ozdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude ozdobenie na vlhkom kréme dlhší čas, môže sa z posypu uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom torte, môžete tento druh ozdobovania k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníky. so posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhrubovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E132, E133
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Zdobenie cukrom Milujem koláče |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716728 |
| Kód produktu | ilc1260 |