Posýpka má podobu farebných motýlikov. Ide o sladký posyp zo série unikátnych produktov od ILOVECAKES. nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, vianočných koláčikov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkostí, najmä tých so krémami a polevou. Je vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej šrubovacej dóze. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude posýpka na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh posýpky priliepať polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. S posýpkou pracujte najlepšie nad misou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E122, E132 , E174, E133, E102, E110, E124
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3, 6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | mix |
| Kategória: | Cukrové zdobenie s motívmi |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716599 |
| Kód produktu | ilc1246 |