Farebný mix cukrového zdobenia obsahuje modré, červené, žlté aj perleťovo biele hviezdičky, srdcia, konfety, tyčinky a perly. Vďaka svojmu očarujúcemu vzhľadu s obsahom perličiek, máčku, tyčink a konfiet sa táto posýpka stane ozdobou nielen na tortách, ale aj na cupcakoch, tortách, zmrzline a ďalších sladkostiach. Tieto farebné prvky sú jemné, očarujúce a krásne kontrastujú so svetlou smotanou alebo tmavou čokoládou, čím dodávajú pečeným výrobkom jedinečný vzhľad. Premeniť jednoduchý dezert na sofistikovanú cukrársku dekoráciu trvá iba pár okamihov. Ak posyp zdobíte na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polos tuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhrňovače: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šelik, rastlinný olej), mastok, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárske farbivá: E102, E110, E124, E174, E122, E133, E132
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová / žltá / modrá / biela |
| Kategória: | Zdobenie cukrom Milujem koláče |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715615 |
| Kód produktu | ilc1095 |